Bestsellery
Morsa Cyberg –  Pas Ortopedyczny z Paskiem
Morsa Cyberg – Pas Ortopedyczny z Paskiem

99,99 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
Angora Thermik – Naramiennik
Angora Thermik – Naramiennik

179,99 zł

Veera Silver - Rękawice
Veera Silver - Rękawice

99,99 zł

Rossmax - Stetoskop EB500
Rossmax - Stetoskop EB500

79,99 zł

szt.
Promocje
Pempa  - BK6-40M - Urządzenie diagnostyczne 3 w 1 do pomiaru glukozy, cholesterolu, kwasu moczowego
Pempa - BK6-40M - Urządzenie diagnostyczne 3 w 1 do pomiaru glukozy, cholesterolu, kwasu moczowego

169,99 zł

Cena regularna: 189,00 zł

Najniższa cena: 189,00 zł
szt.
Morsa Cyberg –  Pas Ortopedyczny z Paskiem
Morsa Cyberg – Pas Ortopedyczny z Paskiem

99,99 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
Morsa Cyberg –  Ortopedyczny Pas Piersiowy z Paskiem
Morsa Cyberg – Ortopedyczny Pas Piersiowy z Paskiem

129,99 zł

Cena regularna: 199,99 zł

Najniższa cena: 199,99 zł
Morsa Cyberg - Uniwersalna Orteza Stawu Kolanowego OneCy Genu
Morsa Cyberg - Uniwersalna Orteza Stawu Kolanowego OneCy Genu

69,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
szt.

Na kleszcze, komary, wszy, roztocza i pchły*

W kategorii na kleszcze, komary, wszy i pchły znajdują się skuteczne, całkowicie przyjazne dla użytkowników i środowiska, pozbawione chemii, produkty do ochrony przed owadami i kleszczami. Wśród nich umieściliśmy cudownie pachnące poduszki rozmarynowe, idealne w zabiegach aromaterapii, które znajdują zastosowanie jako naturalny sposób na odstraszanie komarów i kleszczy.  Dalej Tickless - leciutkie, niewielkie, wystarczające na cały sezon urządzenia, emitujące niesłyszalne impulsy ultradźwiękowe, nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych. Impulsy blokują u kleszczy narząd Hallera pomagający namierzać ofiarę. Urządzenia Tickless HumanTickless KidTickless Baby, Tickless Military, Tickless Run/Active mocuje się na ubraniach przy pomocy klipsa lub sznurka, tak aby nie zasłonić kratki, przez którą rozchodzą się ultradźwięki. Z kolei Tickless Home chroni przed kleszczami i pchłami, które dostały się do domu z zewnątrz np.: przynieśliśmy je na ubraniach ze spaceru lub dostały się do wnętrza razem z naszymi domowymi zwierzętami. Tickless Home należy włączyć na stałe do kontaktu, pamiętając aby, podobnie jak w przypadku pozostałych urządzeń (Tickless HumanTickless KidTickless Baby)  nie zasłonić kratki, przez którą rozchodzą się ultradźwięki.

Podczas spacerów, wycieczek rowerowych, treningów na świeżym powietrzu, okrywajmy całe ciało ubraniami, najlepiej zawierającymi apreturę chroniącą przed ukąszeniami, taką jaką posiadają dostępne w butikmed.pl Inmove - Skarpety Outdoor oraz Deomed MosquitoStop,

Domowy, wygodny test płytkowy #sprawdźkleszcza jest przeznaczony do szybkiego wykrywania boreliozy u kleszcza. Test przeprowadza się bezpośrednio na usuniętym, najlepiej przy pomocy kleszczołapek, kleszczu, zaraz po jego usunięciu. Pamiętajmy, że wcześnie wykryta borelioza jest całkowicie wyleczalna, dlatego po ukąszeniu kleszcza najważniejsza jest informacja, czy kleszcz był nosicielem krętków borrelii.

W kategorii na kleszcze, komary, wszy i pchły znajdziecie również grzebienie Kill Lice oraz Medisana umożliwiające całkowite usunięcie wesz oraz zniszczenie ich jajeczek. Nasze grzebienie zapewniają 100% skuteczność w walce z wszawicą bez użycia środków chemicznych i są idealne dla alergików oraz małych dzieci.

Więcej informacji znajdziecie na naszym blogu tutaj i tutaj.  

Produkty w kategorii Na kleszcze, komary, wszy, roztocza i pchły*

  • Nowość
  • Nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl