Promocje
Prim - Profesjonalny Pulsoksymetr Medyczny
Prim - Profesjonalny Pulsoksymetr Medyczny
198,99 zł 169,99 zł
szt.
Angora Thermik – Opaska na Łokieć
Angora Thermik – Opaska na Łokieć
69,99 zł 49,99 zł
Angora Thermik - Komplet Stabilizatorów Kostki
Angora Thermik - Komplet Stabilizatorów Kostki
139,98 zł 99,99 zł
Footwave™ - Home – Obuwie Medyczne
Footwave™ - Home – Obuwie Medyczne
149,99 zł 139,99 zł
Angora Thermik – Komplet Opasek na Kolano
Angora Thermik – Komplet Opasek na Kolano
159,98 zł 119,99 zł
Footwave™  - Support - Wkładki Ortopedyczne
Footwave™ - Support - Wkładki Ortopedyczne
119,99 zł 109,99 zł
Angora Thermik - Komplet Opasek na Łokieć
Angora Thermik - Komplet Opasek na Łokieć
139,98 zł 99,99 zł
Inmove - Skarpety Athletic Silver
Inmove - Skarpety Athletic Silver
24,99 zł 22,99 zł
Footwave™ - Hallux - Wkładki Ortopedyczne
Footwave™ - Hallux - Wkładki Ortopedyczne
149,99 zł 129,99 zł

Rajstopy przeciwżylakowe

Współcześnie tryb życia sprawia, że coraz więcej osób narażonych jest na problemy związane z krążeniem krwi. Rajstopy przeciwżylakowe oferowane w butkimed.pl wykazują nie tylko lecznicze, ale również profilaktyczne działanie, dzięki któremu uniknąć można pojawienia się nieestetycznych pajączków i żylaków.

Działanie rajstop przeciwżylakowych

Przy wyborze rajstop należy kierować się przede wszystkim stopniem kompresji, rozmiarem oraz rodzajem zastosowanego materiału. Rajstopy przeciwżylakowe oferowane przez sklep butikmed.pl posiadają różny stopień kompresji, dzięki któremu poprawiają krążenie krwi oraz łagodzą uczucie zmęczonych tzw. ciężkich nóg. Pielęgnacyjny masaż wywołany zróżnicowanym naciskiem zapobiega powstawaniu żylaków i pajączków. Dzięki idealnemu dopasowaniu, rajstopy przeciwżylakowe zapewniają nie tylko działanie prozdrowotne oraz komfort w noszeniu, ale również efekt wymodelowania i wyszczuplenia nóg.

Rajstopy przeciwżylakowe najwyższej jakości

Pochodzące z naszej oferty rajstopy przeciwżylakowe wykonane z wysokiej jakości tkanin są gwarancją dużego komfortu użytkowania. Oddychający materiał umożliwia swobodną cyrkulację powietrza, zapewniając uczucie suchości i chłodu. Dzięki temu rajstopy są komfortowe w noszeniu niezależnie od pory roku i warunków pogodowych. Rajstopy przeciwżylakowe oferowane w sklepie butikmed.pl cechuje ponadto dobra trwałość użytego materiału. Zastosowana technologia sprawia, że rajstopy są odporne na uszkodzenia i tzw. puszczanie oczek, a swoje właściwości prozdrowotne zachowują przez długie miesiące.

Przeciwżylakowe rajstopy ciążowe

Profilaktyka przeciwżylakowa zalecana jest osobom z niewydolności żylną oraz prowadzącym siedzący tryb życia. Rajstopy idealnie sprawdzają się również u osób wykonujących prace na stojąco, u kobiet stosujących terapię hormonalną, u osób z nadwagą i/lub w podróży oraz u kobiet ciężarnych. Przeciwżylakowe rajstopy ciążowe, przynoszą uczucie ulgi zmęczonym nogom, a także zapobiegają powstawaniu problemów zdrowotnych.
Rajstopy przeciwżylakowe oferowane w sklepie butimed.pl posiadają nie tylko zalety wynikające z prozdrowotnego działania, ale również są one idealnym dopełnieniem stroju. W ofercie naszego sklepu znaleźć można zarówno modele klasyczne, jak i wzory zgodne z najnowszymi trendami, dzięki czemu dbanie o zdrowie i modny wygląd mogą iść ze sobą w parze.

Produkty w kategorii Rajstopy przeciwżylakowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl