Promocje

Opaski i pasy rozgrzewające

Uciążliwe bóle mięśni, kości, stawów, także te wywołane urazami potrafią skutecznie odebrać radość codziennego funkcjonowania. Takie dolegliwości bólowe wymagają zazwyczaj kompleksowego leczenia, nie tylko za pomocą środków farmakologicznych. Jedną z podstawowych form leczenia, nie powodującą żadnych skutków ubocznych jest termoterapia, opierająca się na oddziaływaniu ciepłem na poszczególne części ciała: kolano, łokieć, kostkę, nadgarstek, czy też odcinek lędźwiowo-krzyżowy. W ofercie sklepu butikmed.pl posiadamy stabilizatory, pasy i opaski rozgrzewające, które nie krępując ruchów, zapewniają ciepło, stabilizację i kompresję, a także uśmierzają ból. Ponieważ nie krępują ruchów, są one bardzo komfortowe w noszeniu. Polecane produkty wykonane są z wysokiej jakości, przyjemnego w dotyku, miękkiego, lekkiego, oddychającego materiału, zawierającego włókna naturalne: owczą wełnę, bawełnę, angorę. Niektóre z nich dla jeszcze lepszego rozgrzania zasilane są energią elektryczną. Nasze rozgrzewające pasy, opaski i stabilizatory dopasowują się kształtu ciała, a podczas noszenia są niemal niewidoczne pod ubraniem i nie przesuwają się.

Skuteczna termoterapia

Termoterapia, czyli oddziaływanie ciepłem, np. przy pomocy takich akcesoriów jak pasy, czy opaski rozgrzewające, jest jednym z bezpieczniejszych sposobów na złagodzenie bólu oraz leczenie stanów zapalnych, także tych wywołanych chorobami reumatycznymi. Polega ona na miejscowym rozgrzaniu chorych tkanek, które prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych i limfatycznych i lepszego ukrwienia poszczególnych części ciała. Do rozgrzanych tkanek dociera zdecydowanie więcej składników odżywczych, dzięki czemu regeneracja jest szybsza i bardziej skuteczna. Termoterapia pasami i opaskami rozgrzewającymi:

  • zmniejsza napięcie mięśni,
  • przyspiesza regenerację,
  • działa przeciwzapalnie,
  • ogranicza dolegliwości bólowe,
  • pomaga usunąć toksyny z organizmu.

Termoterapia wykorzystująca pasy i opaski rozgrzewające jest świetnym uzupełnieniem, a czasem nawet doskonałą alternatywą dla tradycyjnych metod leczniczych w przypadku występowania różnych schorzeń.

Rozgrzewające pasy, opaski, stabilizatory - sklep butikmed.pl

Produkty w kategorii Opaski i pasy rozgrzewające

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl