Bestsellery
Morsa Cyberg –  Pas Ortopedyczny z Paskiem
Morsa Cyberg – Pas Ortopedyczny z Paskiem

99,99 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
Angora Thermik – Naramiennik
Angora Thermik – Naramiennik

179,99 zł

Veera Silver - Rękawice
Veera Silver - Rękawice

99,99 zł

Rossmax - Stetoskop EB500
Rossmax - Stetoskop EB500

79,99 zł

szt.
Promocje
Morsa Cyberg –  Pas Ortopedyczny z Paskiem
Morsa Cyberg – Pas Ortopedyczny z Paskiem

99,99 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
Pempa  - BK6-40M - Urządzenie diagnostyczne 3 w 1 do pomiaru glukozy, cholesterolu, kwasu moczowego
Pempa - BK6-40M - Urządzenie diagnostyczne 3 w 1 do pomiaru glukozy, cholesterolu, kwasu moczowego

169,99 zł

Cena regularna: 189,00 zł

Najniższa cena: 189,00 zł
szt.
Morsa Cyberg - Uniwersalna Orteza Stawu Kolanowego OneCy Genu
Morsa Cyberg - Uniwersalna Orteza Stawu Kolanowego OneCy Genu

69,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
szt.
Morsa Cyberg –  Ortopedyczny Pas Piersiowy z Paskiem
Morsa Cyberg – Ortopedyczny Pas Piersiowy z Paskiem

129,99 zł

Cena regularna: 199,99 zł

Najniższa cena: 199,99 zł

Skarpety sportowe

Stopy są częścią ciała, która podczas rekreacji i uprawiania sportu jest najbardziej narażona na urazy, zmęczenie oraz niewygodę wynikające z długotrwałego wysiłku. Dlatego oprócz profesjonalnych butów, skarpety sportowe są bardzo ważnym element, który może zapobiec niedogodnościom i dolegliwościom stóp związanym z aktywnym trybem życia.

Dobre skarpety sportowe charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz wzmocnieniami na spodzie stóp, palcach oraz piętach, dzięki czemu nawet w trakcie intensywnego wysiłku, nie musimy obawiać się przerwania lub wytarcia materiału i powstania dziury. Materiał, z którego wykonane są skarpety, dobrze przylega do stóp, chroniąc skórę przed otarciami. Możliwość powstania otarć i urazów jest dodatkowo zminimalizowana przez zastosowanie bezszwowego łączenia części palcowej z resztą stopy. Dodatkowy komfort zapewnia dopasowanie skarpetek do anatomicznej budowy stopy lewej oraz prawej. Zsuwaniu się skarpet zapobiega ergonomiczne dopasowany ściągacz, niepowodujący ucisku na skórę.

Skarpety sportowe: właściwości antybakteryjne

Stopy, w zależności od stopnia podejmowanego wysiłku, mogą produkować nawet do 60g wilgoci na dobę. Dobre skarpety sportowe umożliwiają swobodną cyrkulacje powietrza, dzięki czemu stopy pozostają zawsze suche. Specjalne skarpetki utrzymują optymalną temperaturę stóp, a także zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Zawartość srebra w składzie wspomaga odprowadzanie wilgoci oraz chroni skórę przed grzybiczymi i bakteryjnymi infekcjami.

Skarpetki do zadań specjalnych

Nasze profesjonalne skarpety sportowe zostały zaprojektowane do uprawiania zróżnicowanych dyscyplin sportowych, z uwzględnieniem ich specyfiki. Struktura i kształt poszczególnych skarpet zapewnia właściwości spełniające potrzeby i oczekiwania konkretnych, wymagających grup sportowców.

W ofercie sklepu butikmed.pl znajdują się także m.in. skarpetki przeznaczone do podejmowana aktywności na świeżym powietrzu, które oprócz właściwości profesjonalnych skarpet sportowych, posiadają także specjalną powłokę chroniącą przed ukąszeniami kleszczy i komarów. Skarpetki te stanowią idealny wybór, gry podejmujemy aktywność lub uprawiamy sport na świeżym powietrzu.

Szeroki wybór sportowych skarpet oferowanych w sklepie butikmed.pl pozwala na idealny dobór – zwiększający bezpieczeństwo i komfort profesjonalnego i / lub rekreacyjnego uprawiania zróżnicowanych dyscyplin sportu.

Produkty w kategorii Skarpety sportowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl