Bestsellery
Morsa Cyberg –  Pas Ortopedyczny z Paskiem
Morsa Cyberg – Pas Ortopedyczny z Paskiem

99,99 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
Angora Thermik – Naramiennik
Angora Thermik – Naramiennik

179,99 zł

Veera Silver - Rękawice
Veera Silver - Rękawice

99,99 zł

Rossmax - Stetoskop EB500
Rossmax - Stetoskop EB500

79,99 zł

szt.
Promocje
Morsa Cyberg –  Pas Ortopedyczny z Paskiem
Morsa Cyberg – Pas Ortopedyczny z Paskiem

99,99 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
Morsa Cyberg –  Ortopedyczny Pas Piersiowy z Paskiem
Morsa Cyberg – Ortopedyczny Pas Piersiowy z Paskiem

129,99 zł

Cena regularna: 199,99 zł

Najniższa cena: 199,99 zł
Morsa Cyberg - Uniwersalna Orteza Stawu Kolanowego OneCy Genu
Morsa Cyberg - Uniwersalna Orteza Stawu Kolanowego OneCy Genu

69,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
szt.
Pempa  - BK6-40M - Urządzenie diagnostyczne 3 w 1 do pomiaru glukozy, cholesterolu, kwasu moczowego
Pempa - BK6-40M - Urządzenie diagnostyczne 3 w 1 do pomiaru glukozy, cholesterolu, kwasu moczowego

169,99 zł

Cena regularna: 189,00 zł

Najniższa cena: 189,00 zł
szt.

Tickless®

Tickless jest marką urządzeń chroniących przed kleszczami oraz pchłami. W celu zapewnienia najlepszej ochrony przed kleszczami eksperci polecają zapobieganie, ale do najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych metod prewencyjnych nie należą już: szczelny ubiór ochronny (często niemożliwy do zastosowania ze względu na wysoką temperaturę), czy też środki chemiczne (zazwyczaj szkodliwe dla przyrody i ich użytkowników), lecz całkowicie bezpieczne dla dzieci i alergików, przyjazne dla środowiska, pozbawione chemii, ultradźwiękowe urządzenia Tickless.

Te leciutkie, niewielkie, wystarczające na cały sezon urządzenia, emitują niesłyszalne impulsy ultradźwiękowe, nieszkodliwe dla ludzi (w tym kobiet w ciąży, użytkowników rozruszników serca, niemowląt) i zwierząt domowych. Impulsy blokują u kleszczy narząd Hallera pomagający im namierzać ofiarę. Urządzenia mocuje się na ubraniach przy pomocy klipsa, elastycznej gumki lub sznurka, tak aby nie zasłonić kratki, przez którą rozchodzą się ultradźwięki. Gdy Tickless zostanie zmoczony lub zabrudzony należy urządzenie osuszyć i wyczyścić.

W warunkach domowych najlepiej sprawdzi się  Tickless Home, który chroni przed tymi kleszczami i pchłami, które dostały się do domu z zewnątrz np.: przynieśliśmy je nieświadomie na ubraniach lub dostały się do wnętrza przypadkiem, razem z naszymi domowymi zwierzętami. Tickless Home należy włączyć na stałe do wtyczki, pamiętając aby, podobnie jak w przypadku pozostałych urządzeń (Tickless HumanTickless KidTickless Baby, Tickless Military, Tickless Run / Active , Tickless Eco Kid oraz Tickless Eco Human)  nie zasłonić kratki, przez którą rozchodzą się ultradźwięki.

Tickless Eco to nowa generacja urządzeń Tickless z biodegradowalną obudową. Gdy urządzenie przestaje działać, można umieścić jego obudowę w kompostowniku lub w ziemi, a obudowa po pewnym czasie rozłoży się. Pod względem funkcjonalnym urządzenia Tickless Eco (Tickless Eco Kid oraz Tickless Eco Human) są dokładnie takie same jak ich odpowiedniki ze standardowymi obudowami  oraz dokładnie tak jak one, chronią przed kleszczami i pchłami bez użycia substancji chemicznych. Jeśli żyjesz w duchu "less waste" – wybierz Tickless Eco! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl