Tickless Human - Odstraszacz na Kleszcze

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 119,00 zł 119.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Urządzenie odstraszające kleszcze, emituje w zasięgu 3 metrów niesłyszalne impulsy ultradźwiękowe, nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych. Impulsy blokują u kleszczy narząd Hallera pomagający namierzać ofiarę. Tickless mocuje się na ubraniu przy pomocy klipsa lub sznurka, tak aby nie zasłonić kratki, przez którą rozchodzą się ultradźwięki.

Aby Tickless Human poprawnie działał nie może być on schowany pod odzieżą, w torbie lub kieszeni, bateria musi być naładowana, a urządzenie włączone. Bateria jest naładowana, jeśli po naciśnięciu przycisku dioda błyska. Urządzenie włącza się poprzez wyciągnięcie zawleczki i naciśnięcie przycisku. Cztery zielone mignięcia oznaczają, że urządzenie jest włączone. Mignięcia powtarzają się pojedynczo co 5 minut, aby informować, że urządzenie jest włączone i działa. Tickless możesz wyłączyć naciskając przycisk - jedno czerwone mignięcie oznacza, że urządzenie zostało wyłączone. Dodatkowo Tickless Human wyłącza się automatycznie po 8 godzinach.

Czas aktywności kleszczy trwa od maja do listopada i nasila się wraz ze wzrostem wilgotności, dlatego odstraszacze na kleszcze są teraz jeszcze bardziej pożądane.

Tickless zakupiony u schyłku lata, z pewnością będzie odstraszał kleszcze również w sezonie wiosenno-letnim przyszłego roku.

Dane techniczne
Waga 20 g
Wymiary urządzenia 600 x 270 x 210 mm
Gwarancja 6 miesięcy
Czas życia produktu 3000 h
Częstotliwość 40 KHz
Zasięg urządzenia 3 m
Woodporność IP13

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl