Tickless Family - Odstraszacze na Kleszcze

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 299,99 zł 299.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Tickless Family to zestaw składający się z co najmniej 3 urządzeń odstraszających kleszcze:

  • 2 + 1     2 x Tickless Human, 1 x Tickless Kid/Baby
  • 2 + 2     2 x Tickless Human, 2 x Tickless Kid/Baby
  • 2 + 3     2 x Tickless Human, 3 x Tickless Kid/Baby
  • 1 + 2     1 x Tickless Human, 2 x Tickless Kid/Baby
  • 1 + 3     1 x Tickless Human, 3 x Tickless Kid/Baby

Zamawiając zestaw, wybierz kolory urządzeń. Napisz w uwagach, jakiego koloru mają być urządzenia Tickless Human (zielone, czy pomarańczowe), a jakiego koloru Tickless Kid/Baby (pomarańczowe, różowe, beżowe).

Urządzenia emitują niesłyszalne impulsy ultradźwiękowe, nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych. Impulsy blokują u kleszczy narząd Hallera pomagający namierzać ofiarę. Tickless mocuje się na ubraniu przy pomocy klipsa lub sznurka, tak aby nie zasłonić kratki, przez którą rozchodzą się ultradźwięki. Aby Tickless poprawnie działał nie może być on schowany pod odzieżą, w torbie lub kieszeni, bateria musi być naładowana, a urządzenie włączone.

Tickless Kid oraz Tickless Baby nie wymagają włączania i wyłączania. Przed pierwszym użyciem aktywuj urządzenie poprzez wyjęcie zawleczki. Bateria jest naładowana, jeśli po naciśnięciu przycisku dioda błyska. Aby sprawdzić naładowanie baterii, naciśnij przycisk na urządzeniu. Dioda za kratką powinna jasno błysnąć 4 razy, jeśli jest inaczej, urządzenie należy wymienić na nowe.

Bateria Ticlkless Human jest naładowana, jeśli po naciśnięciu przycisku dioda błyska. Urządzenie włącza się poprzez wyciągnięcie zawleczki i naciśnięcie przycisku. Cztery zielone mignięcia oznaczają, że urządzenie jest włączone. Mignięcia powtarzają się pojedynczo co 5 minut, aby informować, że urządzenie jest włączone i działa. Tickless Human możesz wyłączyć naciskając przycisk - jedno czerwone mignięcie oznacza, że urządzenie zostało wyłączone. Dodatkowo Tickless Human wyłącza się automatycznie po 8 godzinach.

Czas aktywności kleszczy trwa od maja do listopada i nasila się wraz ze wzrostem wilgotności, dlatego odstraszacze na kleszcze są teraz jeszcze bardziej pożądane.

Tickless zakupiony u schyłku lata, z pewnością będzie odstraszał kleszcze również w sezonie wiosenno-letnim przyszłego roku.

Dane techniczne
Waga 10 g - 20 g w zależności od wersji urządzenia
Wymiary urządzenia 600 x 270 x 210 mm lub 400 x 280 x 150 w zależności od wersji urządzenia
Gwarancja 6 miesięcy
Czas życia produktu 3000 h lub 10 miesięcy w zależności od wersji urządzenia
Częstotliwość 40 KHz
Zasięg urządzenia 1,5 m - 3 m w zależności od wersji urządzenia
Woodporność IP13

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl